Staff

Jenny Andrea Amundsen
Spesialrådgiver / Special Advisor
jenny.amundsen@uninett.no
Andreas Bach
Senior systemutvikler / Senior Systems Developer
andreas.bach@uninett.no
Profile picture for user gunnarb@uninett.no
Gunnar Bøe
Daglig leder / Managing Director
gunnar.boe@uninett.no
Hans Eide
Spesialrådgiver / Special Advisor
hans.eide@uninett.no
Vigdis Guldseth
Seniorrådgiver / Senior Advisor
vigdis.guldseth@uninett.no
Steinar Gundersen
Koordinator / Coordinator
steinar.gundersen@uninett.no
Arild Halsetrønning
Spesialrådgiver / Special Advisor
arild.halsetronning@uninett.no
Profile picture for user francesca@uninett.no
Maria Francesca Iozzi
Seniorrådgiver / Senior Advisor
maria.iozzi@uninett.no
Profile picture for user knarbakk@uninett.no
Stein Inge Knarbakk
Senior prosjektleder / Senior Project Manager
stein.inge.knarbakk@uninett.no
Roger Kvam
Senior prosjektleder / Senior Project Manager
Roger.kvam@uninett.no
Profile picture for user mlinge@uninett.no
Marius Linge
Koordinator / Coordinator
marius.linge@uninett.no
Carl Thomas Stene
Prosjektcontroller / Project Controller
carl.stene@uninett.no
Lorand Szentannai
Seniorrådgiver / Senior Advisor
Lorand.szentannai@uninett.no