Staff

Tore Aalberg
Prosjektleder / Project Manager
tore.aalberg@sigma2.no
Jenny Andrea Amundsen
Spesialrådgiver / Special Advisor
jenny.amundsen@sigma2.no
Profile picture for user abach@sikt.no
Andreas Bach
Senior systemutvikler / Senior Systems Developer
andreas.bach@sigma2.no
Inger Lise Blikø
Prosjektleder / Project Manager
inger.bliko@sigma2.no
Profile picture for user gunnarb@sikt.no
Gunnar Bøe
Daglig leder / Managing Director
gunnar.boe@sigma2.no
Profile picture for user haeide@sikt.no
Hans Eide
Spesialrådgiver / Special Advisor
hans.eide@sigma2.no
Vigdis Guldseth
Seniorrådgiver / Senior Advisor
vigdis.guldseth@sigma2.no
Profile picture for user stegun@sikt.no
Steinar Gundersen
Koordinator / Coordinator
steinar.gundersen@sigma2.no
Profile picture for user francesca@sikt.no
Maria Francesca Iozzi
Seniorrådgiver / Senior Advisor
maria.iozzi@sigma2.no
Profile picture for user knarbakk@sikt.no
Stein Inge Knarbakk
Senior prosjektleder / Senior Project Manager
stein.knarbakk@sigma2.no
Profile picture for user rogkva@sikt.no
Roger Kvam
Senior prosjektleder / Senior Project Manager
roger.kvam@sigma2.no
Profile picture for user mlinge@sikt.no
Marius Linge
Koordinator / Coordinator
marius.linge@sigma2.no
Profile picture for user carlt@sikt.no
Carl Thomas Stene
Prosjektcontroller / Project Controller
carl.stene@sigma2.no
Profile picture for user hs@sikt.no
Helge Stranden
Seniorrådgiver / Senior Advisor
helge.stranden@sigma2.no
Profile picture for user kjestr@sikt.no
Kjersti Strømme
Kommunikasjonsleder / Head of Communications
kjersti.stromme@sigma2.no
Profile picture for user lorand@sikt.no
Lorand Szentannai
Seniorrådgiver / Senior Advisor
lorand.szentannai@sigma2.no